O Firmie

Firma Polcab zajmuje się transportem i spedycją od 1989 roku. Dzięki latom doświadczeń na rynku krajowym i zagranicznym jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Decydując się na współpracę z nami zyskują Państwo szereg korzyści:


profesjonalne doradztwo – pozwalające minimalizować czas i koszty transportu
elastyczność – stworzymy indywidualną ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb
wszechstronność – przewozimy wszelkie rodzaje ładunków
bezpieczeństwo – posiadamy nowoczesną flotę i doświadczonych kierowców
spokój – istnieje możliwość sprawdzenia lokalizacji towaru przez całą dobę


Nasze usługi obejmują także przewóz materiałów niebezpiecznych (ADR) i klasy I. Posiadamy sprzęt umożliwiający transport towaru w kontrolowanych temperaturach. Dbamy o jakość i bezpieczeństwo czego dowodem jest nowoczesna flota (spełniająca standard emisji spalin EURO 5) i sprawdzeni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem. Część naszych zestawów posiada podwójna obsadę, dzięki temu możemy dla państwa skrócić czas dostawy.
Specjalizujemy się w transporcie na rynkach Europy.
Niemniej na życzenie klienta organizujemy transport także w innych kierunkach.
Zaufał nam szereg firm, mniejszych i większych. Wśród naszych klientów znajdują się między innymi przedsiębiorstwa z branży chemicznej, koncerny motoryzacyjne oraz operatorzy logistyczni (na życzenie możemy przedstawić referencje).
Najlepszym dowodem jakości świadczonych przez nas usług i poziomu obsługi klienta jest fakt, że wielu z Państwa współpracuje z nami nieprzerwanie od lat.